יצירת קשר

מלאו את הטופס או צרו קשר בטלפון: 03-603-51-60

* שדה חובה!

רוצה לנסוע על מרצדס? – גם אני

המילה ליסינג תפעולי מזוהה בישראל בעיקר עם ענף התחבורה והרכב. למעשה רובם המוחלט של הרכבים הנמצאים על כבישי ישראל של 2013 הם רכבים המוחזקים על ידי בעליהם במסלול ליסינג תפעולי מסוג כזה או אחר. עידן התשלום המלא על רכבים הולך ומסתיים וכנראה שבשנים הקרובות יאמצו הישראלים לחלוטין את שיטת הרכישה האמריקנית, וייפרדו לעד מרכבים בבעלות מלאה. לשיטת הליסינג יש יתרון אחד בולט על פני כל שיטת רכישה אחרת של רכבים, מה שהפך אותה לשיטה המועדפת בעולם ולא בכדי. בשיטת הליסינג – שומרת המדינה על מלאי רכבים חדישים הנמצאים על הכבישים, מה שמגביר את הבטיחות, מפחית את מספר הנפגעים, ומאפשר לאזרחי המדינה איכות חיים טובה יותר ונוחה יותר. מה שיפה בכל השיטה הזו הוא, שלולי הליסינג התפעולי, סביר להניח שאלפי נהגים בישראל עדיין היו נוהגים במכוניות בנות עשור ומעלה משום שלא היו יכולים להרשות לעצמם מכונית חדישה, בהתחשב במחירי המכוניות הגבוהים בישראל, הנובעים ממיסוי גבוה.

 

ליסינג תפעולי – לא למכוניות בלבד

את הרעיון הזה בדיוק אימצנו אנו בחברת JMS , שכיום מאפשרת ללקוחותיה לקבל מערכות צילום ובקרה מהמתקדמות בעולם, במחיר ליסינג תפעולי זול, ללא פשרות על בטיחות, איכות המוצר או איכות החיים. לא משנה אם מדובר בארגון עסקי, בניין מגורים או עסק תעשייתי וותיק. כל אחד יכול כיום לפנות לחברה ולהתאים לעצמו או לעסק שלו את המערכת המתאימה לו ביותר, מבלי לחשוש מעלויות גבוהות מדי, או מהתפשרות על ציוד זול יותר. JMS מציעה לכם מסלול ליסינג תפעולי מלא על המערכת, כאשר בכל תקופת הליסינג החברה היא האחראית לתחזוקה השוטפת, לשיפור או שדרוג המערכת שלכם.

 

אז איך זה עובד? פשוט מאד. בהתקנת מערכת מצלמות רגילה, מציעים היום הספקים בשוק בדרך כלל מערכת הכוללת מספר כלשהו של מצלמות ומערכת הקלטה, ומציעים מחיר בהתאם לארץ המוצא של המוצר. כאשר המחיר איננו כולל כמובן את עלות ההתקנה של המערכת. אם ניקח לדוגמה מערכת הכוללת 10 מצלמות ומכשיר הקלטה אחד, יכולה להימכר במחיר שוק של כ-3500 ₪ כולל התקנה. מערכת כזו תכלול מצלמות מאיכות ירודה כנראה מתוצרת סין ומקליט באיכות דומה. עם סיום ההתקנה תיפרדו מהסכום הנדרש, ומהחברה המתקינה, כאשר למעט אחריות יצרן במידה ויש כזו, כל האחריות לתפעול, לטיפול השוטף ולתחזוקת המערכת, מוטלת עליכם כנציגי וועד הבית או כבעלי חברת הניהול או בעלי העסק.

 

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר – במחיר שנוח לך

רכישת מערכת דומה מ- JMS לא תהיה כזו זולה אמנם, אולם המחיר בו תצטרכו לשאת בפועל יהיה נמוך משמעותית ויתפרש על פני כמה שנים. כך למשל מערכת הכולל 10 מצלמות מאיכות גבוהה בעלות כל היכולות הטכנולוגיות העדכניות, ומייצור איכותי במיוחד, עם מכשיר הקלטה מהשורה הראשונה, תעלה לכם כ-7000 ₪. פי שתיים מהמערכת הקודמת שהותקנה ע"י ספק רגיל. אולם בניגוד אליו, תשלמו כעת אך ורק את מחיר ההתקנה כ- 2000 ₪ (ועכשיו קיבלתם תמונה על עלות המצלמות שרכשתם מהספק הרגיל), ואת יתרת המחיר תשלמו במחיר חודשי של 208 ₪ לחודש בלבד מה שמשקף אחוז מזערי בלבד מסך הגביה החודשית השוטפת של וועד הבית בכפוף למספר הדיירים בבניין כמובן. מעבר למחיר, תקבלו שירות מלא למערכת, כשכל תחזוקת המערכת והטיפולים השוטפים הם באחריות החברה.

 

יתרון משמעותי נוסף לשיטה, ממש כמו ברכב, תוכלו בתום התקופה לבחור האם לשדרג את המערכת לטכנולוגיה העדכנית יותר או להשאיר את המערכת הקיימת ללא תשלום. כך תוכלו לשדרג ולעדכן את מערכות הבקרה בבניין שלכם, לשפר לאורך השנים את איכות הביטחון האישי של הדיירים והעובדים, ולהבטיח לעצמכם שקט נפשי לתקופה ארוכה.