יצירת קשר

מלאו את הטופס או צרו קשר בטלפון: 03-603-51-60

* שדה חובה!

מערכת מצלמות היקפית – להיות בטוח בכל מקום, בכל שעה

 

אופייה הייחודי של ישראל מבחינה ביטחונית, הוא אולי אחד הגורמים הראשיים למודעות הגבוהה של אזרחי המדינה ומוסדותיה הציבוריים והפרטיים לבעיית הביטחון השוטף, והדאגה ליכולת שליטה מרבית על הנעשה במרחבים ציבוריים ופרטיים. בשנים האחרונות מעבר לבעיית הביטחון הכללית, חלה עליה משמעותית ברמת הפשיעה הפלילית ומונחים כמו ארגוני פשיעה ומשפחות פשע הפכו לשגורים בפיהם של קרייני מהדורות החדשות השונים, ולמציאות מוגמרת שרבים מאיתנו, אזרחי המדינה השלימו עימה, אף אם אין היא מקובלת עליהם. אחת הדרכים היעילות ביותר להתמודדות עם גורמים ביטחוניים או עברייניים בבניין המשותף, הינה התקנת מערכת מצלמות היקפית המעניקה כיסוי מלא לאזורי הבניין השונים, ומאפשרות שליטה מרוכזת על אזורים אלה בלחיצת כפתור, על ידי שומר הבניין במידה וישנו כזה, או על ידי וועד הבית במקרים בהם אין מאבטח בכניסה לבניין.

 

העבריינים לא תמיד באים מחוץ לבניין – לפעמים הם גרים בו

 

מערכת מצלמות היקפית מעבר למניעת מקרים של פגיעה ביטחונית או פלילית, מהווה גורם הרתעה משמעותי בכל הנוגע לוונדליזם או מקרי גניבה שאינם נדירים כפי שהיו בארץ ישראל הישנה והטובה. בעזרת מערכת מצלמות היקפית יעילה, יכול וועד הבית לתעד את כל חלקי הבניין שאינם נמצאים בשימוש שוטף כמו החניון התת קרקעי של הבניין, חדרי האשפה, לובי הבניין או המעליות בבניין. ניטור של המקומות המשותפים בבניין תוך הדגשת הניטור בשילוט מתאים ובולט, ימנע חלק נכבד מניסיונות הגניבה או ההשחתה על ידי גורמים חיצוניים, ומעבר לכך יוכל לתעד באופן חד משמעי נזקים או חבלות אשר נגרמו על ידי הדיירים עצמם (חלק לא מבוטל מהסכסוכים בבנייני מגורים משותפים נגרמים בשל האשמות הדדיות של דיירים לגבי נזקים שנגרמו, ואין כל אפשרות להוכיח כי המואשמים במעשה אכן ביצעו את הנזק האמור).

 

מעבר לאיתור גורמי הנזק לבניין בין אם מדובר בחניון, במעלית או בלובי הכניסה, ישנה משמעות גדולה לעלות הכספית הכרוכה בתיקון הנזק ובהשבת הציוד המשותף למצבו התקין. במידה ואין אפשרות לקבוע במדויק מי ביצע את הנזק, תחול עלות התיקון על כלל הדיירים, וועד הבית ייאלץ לחלק את עלות התיקון באופן בו דיירים רבים שאינם קשורים למקרה ייאלצו לשלם לעיתים מחיר גבוה על נזק שלא ביצעו ואשר איננו קשור אליהם. כמו כן ייאלץ וועד הבית להתמודד עם ההתנגדויות הרבות הצפויות לו מצדם של רב דיירי הבניין במקרים כאלה. לא פעם בשל הויכוח הניטש בין הוועד לדיירים המסרבים לשאת בעלויות התיקון הגבוהות של נזקים כאלה, לא מצליח הוועד לבצע את התיקון והנזק נשאר בעינו כאשר הוא מחמיר עם הזמן, וזו הסיבה שבניינים רבים בישראל מוצאים את עצמם תוך שמים לא רבות במצב של הזנחה מתמשכת ההופכת את המגורים בבניין למפגע של ממש הפוגע באיכות החיים עליה חלמו הדיירים עת רכשו דירה חדשה בבניין. מערכת מצלמות היקפית פותרת בדיוק את הבעיות האלה, כאשר היא מתעדת כל חלק בבניין לאורך כל היממה ובכל מקרה נזק ניתן לקבוע בוודאות מי גרם את הנזק ועל מי האחריות לתקנו.  היא מאפשרת הגשת תלונה או תביעה כנגד גורם הנזק ומהווה עדות קבילה בבית המשפט במקרים של מחלוקות משפטיות בין הדייר המזיק לוועד הבית.

 

מערכת מצלמות היקפית של JMS מערכות ברמה תעשייתית במחיר מותאם ללקוח הפרטי

 

צוות המהנדסים והטכנאים של JMS , התמחה בשנים האחרונות בהתקנת מערכות צילום היקפיות במוסדות ציבור ובגופים עסקיים בארץ ובעולם ומאפשר כיום גם לוועדי בתים רגילים לקבל מערכות מתקדמות שעד כה נהנו מהן רק ארגונים וחברות בעלי יכולת כלכלית לא מבוטלת. החברה מאפשרת לפי בחירה הלקוח לוועדי הבית להקטין משמעותית את נטל ההוצאה ולקבל מערכת מתקדמת בליסינג תפעולי לפיו המערכת שמותקנת בבניין נשארת בבעלות JMS , כאשר התחזוקה השוטפת ושדרוג ההתקנים, נשארת בתחום אחריותה של החברה. כך מרוויח הבניין מערכת מתקדמת ברמה שעד כה לא הייתה קיימת בשוק הפרטי ללא צורך בהוצאה כספית גדולה מדי אשר תיתקל בסירוב על ידי הדיירים, ותחסוך לאורך השנים עשרות אלפי שקלים במניעת נזקים ואירועים פליליים העלולים להתרחש ללא הימצאותה של מערכת כזו.