צאט

יצירת קשר

מלאו את הטופס או צרו קשר בטלפון: 03-603-51-60

* שדה חובה!

האם אני צריך מערכת מצלמות אבטחה?

אם אתה מעוניין בשמירה וניטור הרכוש שלך 24 שעות ביממה, כנראה שתצטרך להשתמש במערכת מצלמות אבטחה.

איזה סוג של מערכת מצלמות אבטחה אני צריך?

סוג המערכת משתנה מאדם לאדם, ותלוי בקריטריונים רבים. שוק המצלמות מוצף היום באינסוף מוצרים, יצרנים וספקי מערכות, שכולם ישמחו להציע לך מערכת מצלמות. אולם לימוד מקדים של החומר המקצועי והבנה מקדימה של התחום תסייע לכם להגדיר בצורה נכונה יותר את המערכת הרצויה לכם.

אנו גרים בבניין מגורים חדש, האם רצוי להתקין מערכת מצלמות אבטחה?

כמות הפגיעות בבניינים חדשים גבוהה מאד בדרך כלל בגלל ריבוי אנשי המקצוע העובדים בשטח המבנה, ובשל הציוד הרב המועבר לדירות החדשות. מערכת מצלמות הפזורה היטב בחללי הבניין יכולה בהחלט להפחית באופן משמעותי את כמות הנזקים, החבלות והגניבות העלולות להתרחש בתקופה זו. עם סיום איכלוס הבניין תשמש המערכת ככלי חשוב בבקרה על נזקים ותפחית את כמות סכסוכי השכנים בעקבות נזקי רכוש אפשריים, כך שמערכת מצלמות בבניין מומלצת מאד.

בבניין שלנו יש מעליות ולא פעם נגרם להם נזק לא מבוטל ע"י אנשים שאינם תושבי הבית, מה אפשר לעשות?

כיום ניתן להציב מצלמות בקרה גם בתוך המעליות, ולא כפי שהיה נהוג בעבר רק בכניסה למעלית. את המצלמה יש ללוות בשילוט מתאים על מנת שלא לעבור על חוקי צנעת הפרט. המצלמות מתעדות את כל המתרחש בתוך המעלית ומופעלות בכל פעם שיש תנועה במעלית.

פנינו לתושבי הבית בהצעה לרכוש מערכת מצלמות, ורבים מהם חששו מעלויות המערכת הגבוהות שתצטרפנה לעלויות השוטפות של הדיירים, האם יש אפשרות אחרת?

ודאי, כיום אינכם חייבים כוועד בית לרכוש את המערכת במחיר מלא. תוכלו לבחור במסלול ליסינג שיאפשר לכם לצמצם משמעותית את נטל התשלומים על תושבי הבניין, ובמקביל לקבל חבילת שירות ושדרוג טובה יותר. מעבר לכך תוכלו לשדרג את המערכת שלכם בהתאם לטכנולוגיות עתידיות, כשכל נושא תחזוקת המערכת ושדרוגה נשאר בידי חברת ההתקנה.

חניון הבניין שלנו חשוך יחסית, האם יש פתרון מתאים גם למקום חשוך?

חניון הבית הוא חלק בלתי נפרד מהבניין, והוא מהווה את אחד המוקדים הגדולים לנזקים ואורחים לא רצויים. הצבת מצלמות בחניון, פותרת חלק גדול מהבעיות הנפוצות בחלק זה של הבניין. נכון שברב החניונים לא מושקע מאמץ רב בתחום התאורה, אולם כיום קיימות בשוק מצלמות איכותיות בעלות יכולת טכנולוגית לצילום בתנאי תאורה לקויים ואפילו בחשיכה מוחלטת, באמצעות אינפרא אדום.

יש לי רשת חנויות הפזורות בכמה מקומות האם אוכל להתקין מערכת מרכזית לניטור של החנויות?

ודאי. כיום קיימים כל האמצעים הטכנולוגיים לניטור ממערכת צילום מרוחקת. תוכל להתקין מצלמות בכל אחת מהחנויות שלך, ולנטר את הנעשה בהן ממיקום מרוחק דרך רשת האינטרנט או רשת ייעודית של החנויות. הגישה למצלמות אפשרית מכל מחשב מחובר לרשת. במידה ותרצה לשלוט גם בתנועת המצלמות ממיקום מרוחק תצטרך להתאים מערכת הכוללת מצלמות בעלות מנוע ויכולת שליטה מרחוק.

אנו גרים בישוב קטן ואינטימי ומעוניינים לבצע הקלטה של כל רכב הנכנס או יוצא מהישוב במהלך היממה, מה רצוי לעשות?

התקנה של מצלמה בשער הכניסה לישוב תפתור את הבעיה. המצלמה תנטר ותקליט כל רכב הנכנס לישוב כשניתן לשלב מערכת הכוללת מצלמה המכוונת למספר הרכב, ומצלמה נוספת המתמקדת ביושבי הרכב. הנתונים ייאספו ויישמרו על גבי דיסק כך שתוכלו לשלוף אותם בכל מועד רצוי בהתאם לתאריך הרצוי ולשעה ביממה אותה אתם מעוניינים לבדוק. מצלמה כזו מותקנת ביישובים רבים ברחבי הארץ ומסייעת רבות להעלאת רמת הביטחון האישי בישוב.