צאט

יצירת קשר

מלאו את הטופס או צרו קשר בטלפון: 03-603-51-60

* שדה חובה!
למהנדסנו נסיון רב שנים בתכנון וליווי בחו"ל של פרויקטי HLS בכלל והגנה על מתקני נפט בפרט. מדובר על פרויקטים רחבי היקף החוצים תקציבים של מאות מליוני דולרים לפרוייקט בודד. פרויקטים אלו - רובם ככולם מערבים מצלמות אבטחה רבות, תשתיות תקשורת וסיבים אופטיים של מאות קילומטרים לעיתים, מרכזי שליטה ובקרה ותוכנות ניטור אשר מקורן ביצרנים המובילים והטובים במשק.

הקמת מערכת ניהול תנועת מטוסים בלונדון

הקמת מערכת ניהול תנועת מטוסים בלונדון
מדובר בפרוייקט בו אנשנו גאים מאוד ואותו ניהלו אנשינו מיום הזכייה של היזם במכרז ועד ליום האספקה. זהו פרוייקט ארוך אשר התרחש בשנת 2007 והצריך אנשים רבים על קרקע בוצית במשך חצי שנה. אתם מוזמנים להתרשם מהתמונות - על כוס תה.

ביצוע מערכות עקיבת קרקע בשדות תעופה

ביצוע מערכות עקיבת קרקע בשדות תעופה

תכנון וביצוע מערכת "עיר בטוחה" ביבשת אפריקה

לצערנו לא קיבלנו רשות מן הלקוח לפרסם בפומבי תמונות או פרטים מהפרויקט. נוכל למסור פרטים חלקיים בפגישה פנים על פנים בלבד.

מערכות וידאו אנליטיקס לעולם הקמעונאות

מערכות וידאו אנליטיקס לעולם הקמעונאות
בעקבות השיפור בכח העיבוד של המחשבים והוזלת הציוד והמצלמות, החלו בשנים האחרונות לנצל מצלמות אבטחה לצרכי ניתוח התנהגות עוברים ושבים. אחד מתחומי האנליטיקס החמים, בו תחרות רבה ומגוון מוצרים מעניין הינו תחום הקמעונאות. בשנת 2010 חבר הצוות שלנו לחברה מובילה בטכנולוגיה הזו, היתה כימיה טובה ומאז אנו מבצעים את כל התקנות החברה לפי צרכיה.

 

מערכת לזהוי מספרי זנב של מטוסים בלונדון

מערכת לזהוי מספרי זנב של מטוסים בלונדון
בשנת 2007 לאחר תכנון הנדסי ארוך וקפדני, הומצרה והותקנה על ידי מהנדסנו מערכת לזהוי מספרי זנב של מטוסים. מדובר בפרוייקט מורכב הן מבחינת תיאום (חמש רשויות בריטיות שונות במשך שנה) והן מבחינת ביצוע במרחב אווירי של שדה תעופה פעיל. המצלמות שלעצמן הינן מצלמות לראיית לילה, מוגנות סינוור ונושאות אלגוריתמיקה מורכבת לזהוי כל סוג פונט בכל צבע ועל כל צבע.