יצירת קשר

מלאו את הטופס או צרו קשר בטלפון: 03-603-51-60

* שדה חובה!

מצלמות לבנייני משרדים – שטח ציבורי עם נטייה ברורה לפרטיות

 

אחד המקומות בעלי מקדם החיכוך הגבוה ביותר בין אנשים שונים, הוא המרחב הציבורי בדגש על משרדים ומקומות עבודה. בישראל של המאה ה-21 בנייני משרדים המאכלסים עשרות ולעיתים מאות עסקים וחברות תחת אותו גג, דבר המצריך ניטור איכותי של תנועת הבאים והיוצאים בשערי הבניין כמו גם הסובבים בתוכו. במרבית בנייני המשרדים המודרניים מקיימת חברת הניהול של הבניין תחזוקה שוטפת של הביטחון האישי של המשתמשים בבניין ומחזיקה מאבטחים, קב"ט וצוות עובדים האחראים לשמירה על ביטחונם האישי של העובדים בבניין ולשמירה על שלמות הציוד והאזורים הציבוריים במבנה. אולם, למרות נוכחותם של אלה אנו עדיין עדים למקרים לא מעטים של וונדליזם, עבירות רכוש ועבירות אחרות המתבצעות בבנייני משרדים שונים, כאשר לאחראים על הביטחון אין את האפשרות להיות נוכחים בכל קומה בכל שעה נתונה.

 

בנייני משרדים מעבר להיותם מקום ציבורי דורשים גם שמירה מסוימת על פרטיות המשתמשים במבנה, והתקנת מערכות צילום במקומות לא נכונים עלולה לא אחת להוות בעיה עבור מזמין ההתקנה. ב JMS מכירים היטב את החוקים הנוגעים לפרטיות וצנעת הפרט, והמצלמות המותקנות על ידי החברה ממוקמות כך שלא יהוו בעיה משפטית עבור בעלי הבניין. המערכות המותקנות על ידי החברה נותנות כיסוי מלא לבניין המשרדים, לרבות השטחים הנחשבים כביכול מרוחקים מן העין כמו החניונים, לובי הכניסה, המעליות, שטח הפריקה וההעמסה המצויים בצמוד לבניין, וכמובן השטח הציבורי המקיף את המבנה מבחוץ ומהווה את הסביבה הקרובה והמידית של בניין המשרדים.

 

 

אנשי האבטחה אינם יכולים להעניק ביטחון מלא בכל שעה ובכל מקום

 

המציאות שתוארה לעיל, הביאה את מנהלי בנייני המשרדים ואת חברות הניהול, לחיפוש פיתרון מקיף ואיכותי שיאפשר לצוות העובדים לנטר באופן איכותי את תנועת האנשים השונים במבנה, ובמקרה הצורך גם אם לא הצליחו למנוע ביצוע עבירה או נזק, לאתר את האחראים לו ולהשיב ציוד שנגנב, או להטיל על המבצע את האחריות לתיקון הנזקים שגרם. חברות רבות מציעות לבנייני משרדים מערכות של מצלמות מסוגים שונים שאינם תמיד מתאימות לפעילות המתבצעת במבנה ולא פעם נותנות רק מענה חלקי לבעיה. חברת JMS מתמחה בביצוע התקנה של מערכות צילום מתקדמות, הנמצאות בשימושם של גופים ממשלתיים וציבוריים בעלי רגישות גבוהה. מהנדסי החברה וטכנאיה, מודעים היטב לצרכים המשתנים מבניין לבניין, ויודעים להתאים את ההתקנים הנכונים לא זורים השונים כך שהתוצאה הסופית תהיה ניטור באיכות הגבוהה ביותר וביעילות הגבוהה ביותר.

 

 

בחרו את מסלול החיוב הנוח לכם – רכישה מלאה או ליסינג תפעולי

 

החברה מציעה לבעלי בנייני משרדים ולחברות ניהול, את האפשרות להתקין מערכות מהסוג המתקדם ביותר בשני מסלולים אפשריים שעלותם משתנה ומותאמת לכל לקוח בנפרד. במסלול הראשון יכולים הבעלים או חברת הניהול לרכוש מערכת מצלמות וניטור במחיר מלא, תוך העברת הבעלות על המערכת לחברת הניהול במלואה. העלות במקרה זה תכלול את ההתקנים ואת עלות ההתקנה, כאשר כמובן למוצרים ניתנת אחריות תפעולית המשתנה ממערכת למערכת בהתאם להתקנים. במסלול השני לעומת זאת, מאפשרת החברה לבעלי הבניין או לחברת הניהול, להתקין מערכת מתקדמת כרצונם ועל פי בבחירתם בהתאמה מלאה, כאשר התשלום עבור המערכת מתבצע במודל של ליסינג תפעולי, המהווה הקלה משמעותית על תזרים הבעלים או חברת הניהול. בשני המקרים יקבל המזמין מערכת מהסוג המתקדם ביותר, העומדת בכל הקריטריונים המחמירים ביותר בשוק, בהבדל המשמעותי של הפרש ניכר בעלויות ההתקנה והרכישה. כמו כן במסלול הליסינג, יוכל המזמין לבצע שדרוגים בתשלום חלקי בלבד של המערכת אשר ברשותו מעת לעת, ללא הצורך בהחלפה כוללת של המערכת כמו במקרה של רכישה מלאה.